Archyvinė tinklalapio versija Prezidento Rolando Pakso kadencijos metu (2003 02 26–2004 04 06)

English version
Prezidento veikla
Kalbos
Pranešimai spaudai
Vizitai
Respublikos Prezidentas
Biografija
Prezidento institucija
Istorija
Teisinė aplinka
Prezidento rūmai
Istorija
Virtuali ekskursija

Lietuvos Respublikos Prezidento Rolando Pakso sveikinimas Žemės ūkio ministerijos garbingos 85-ių metų sukakties proga

2003.12.12

"Jubiliejinė Jūsų bendruomenės sukaktis, paženklinta atkurtos mūsų valstybės skaitmeniu – puiki proga apžvelgti nuveiktus darbus ir ateities viziją. Tai diena, ties kuria susibėga gilių tradicijų, pažangiausios mokslo minties, naujausių technologijų ir žmogiškųjų iniciatyvų gijos.
Džiugu, kad nemaža dalis Lietuvos žemės ūkio produkcijos jau sėkmingai konkuruoja ir namie, ir svetur. Vis dėlto turime dar daug dirbti, kad patikimiau įsitvirtintume Vakarų ir Rytų rinkose. Kol kas žemės ūkio gamyba dar nėra pakankamai efektyvi ir intensyvi. Manau, kad ūkių plėtimas yra tas kelias, kuriuo eidami paspartinsime pažangą. Kalbant apie smulkiuosius ūkius kyla mintis, kad toli gražu neišnaudojamos kooperacijos galimybės. Smulkiesiems ūkininkams būtent kooperacija turi padėti konkuruoti Europos Sąjungoje.
Šia proga nevardysiu problemų. Jas gerai žinau ir negailėsiu pastangų joms spręsti. Ne kartą susitikau su žemdirbių atstovais. Inicijavau valstybės finansinės paramos skyrimą kaimui, kad žemdirbiai visada gautų bent minimalias pajamas.Tarsi įsisenėjusi liga – iki šiol nebaigtas žemės nuosavybės atkūrimo procesas. Mano dėmesio šiai problemai užteks iki pat tos dienos, kol ji bus galutinai išspręsta.
Dar kartą nuoširdžiai sveikinu visus Žemės ūkio ministerijos darbuotojus Jubiliejaus proga. Tikiu, kad artėjanti narystė Europos Sąjungoje didžiulį impulsą suteiks ir Lietuvos žemės ūkiui. Neabejoju ir puikia Lietuvos kaimo žmonių ateitimi. Linkiu visiems vaisingo darbo, naujo patyrimo ir puikios metų sandūros švenčių nuotaikos.
Geriausios Jums kloties."
Rolandas Paksas, Lietuvos Respublikos Prezidentas

Paruošė Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.